Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.

Chistee – čistiaca sila ukrytá v prírode

CHISTEE je mladá slovenská značka, ktorá vyrába ekologické a zdraviu neškodlivé čistiace prostriedky a koncentráty. Sú šetrné k životnému prostrediu, zdraviu zákazníkov a aj k našej peňaženke. Stavili na kvalitu pred kvantitou, vďaka čomu neponúkajú širokú škálu produktov, ale za to sú vysoko účinné a nahradia množstvo čistiacich prostriedkov, ktoré denne používate.


100% prírodné zloženie

Vo svojich čistiacich výrobkoch používajú len to najlepšie z prírody. Pripravujú a neustále vyvíjajú unikátne čistiace zmesy na báze organických olejov, solí a prírodných ingrediencií.  Všetky prostriedky sú 100% biodegradovateľné a do 28 dní nastane 80% biodegradácie celého produktu. Najväčší vplyv na rozklad má slnečné žiarenie, CO₂ a voda. CHISTEE tak nezaťažuje vaše okolie ani životné prostredie.

Základom CHISTEE produktov sú: Cédrový olej, Svetlicový olej, Geránium olej, Škoricový olej, Mandľový olej, Lemongrass olej, Extrakty z cesnaku, Extrakty cukrovej trstiny, Morská soľ, Voda a Esenciálne oleje, ktoré dodávajú konečnému výrobku príjemnú vôňu.

Výnimočná sila čistiach výrobkov CHISTEE

Výnimočný čistiaci účinok

Jedinečným spracovaním prírodných výťažkov vytvorili silu, ktorá účinne odstraňuje nečistoty a baktérie z rôznych typov povrchov a materiálov. Čistenie je tak oveľa ľahšie.

Výnimočný antibakteriálny účinok

Produkty CHISTEE majú silný okamžitý antibakteriálny účinok. Dlhodobo zabraňujú množeniu mikroorganizmov a neumožňujú im tak získať odolnosť voči čistiacemu prostriedku.

Výnimočne zdravé prostredie

S CHISTEE zažijete nový pocit zdravej čistoty. 100% prírodné prostriedky vytvárajú dlhodobo zdravé prostredie bez nežiadúcich nečistôt a baktérií a zároveň pôsobia ako prirodzená povrchová ochrana materiálov. Sú vhodné aj na čistenie detských hračiek, čo potvrdzuje ich bezpečné zloženie, ktoré neškodí.

Univerzálne čistenie, ktoré šetrí miesto aj peňaženku

chistee-universal-koncentrat-mintchistee-univerzalny-sprej-citrus

Menšie množstvo čistiacich prostriedkov má veľa výhod. Ľahšie si v domácnosti odsledujete ich zloženie, spotrebu a ostane vám navyše viac miesta na niečo dôležitejšie. Koncentrát, ktorý značka ponúka, môžete použiť priamo na silné nečistoty alebo efektívne riediť s vodou, čím šetrite množstvo výrobkov a vašu peňaženku. S jedným CHISTEE čistiacim koncentrátom Universal  vyčistíte takmer všetko, čo potrebujete. Ideálny je najmä na všetky typy znečistenia prírodného pôvodu.

Čistenie bez odpadu

Čistiace prostriedky často zanechávajú nežiadúce chemické látky v našom okolí. Všetky produkty CHISTEE sú 100% prírodné , 100% rozložiteľné a svojim obsahom tak nepredstavujú odpad pre životné prostredie. Vďaka svojmu bezpečnému zloženiu sú vhodné aj na čistenie ovocia, či zeleniny. Záťaž pre životné prostredie však môže predstavovať odpad z obalov našich produktov. Odporúčame preto kúpu čistiacich koncentrátov CHISTEE v sklenených vratných obaloch.

Jeden výrobok, množstvo využití

CHISTEE viete použiť takmer všade! Zloženie čistiacich prostriedkov je prispôsobené tak, aby si poradil takmer s každým znečistením.

 • Kúpeľňa
 • Kuchyňa
 • Ručné pranie a do práčky
 • Umývanie riadov
 • Na sklo
 • Rôzne povrchy a materiály
 • Na podlahy
 • Tepovanie
 • Interiér a exteriér auta
 • Umývanie ovocia a zeleniny
 • Umývanie detských hračiek

Na rôzne umývateľné povrchy: nerez, drezy, umývadlá, toalety, vodovodné batérie, drevo, umelá hmota, sklo, obrazovky, kachličky, mramor, keramika, mosadz, meď, rôzne látky a textílie, vlna, hodváb, koberce a sedačky, postele a matrace, parkety, podlahy, linoleum, kamenné podlahy, terasy

Lokálky prístup

Tak ako im zaleží na čistote a zdravom životnom prostredí, záleží im aj na prosperite nášho okolia. CHISTEE je slovenský výrobca prírodných čistiacich prostriedkov a prioritou pre nich je podpora domácich vzťahov a princípov lokálnej ekonomiky. 

 

Podobné články

Šípky, šípkový olej a ich skvelé benefity
20. októbra 2016

Šípky – sú malé, chutné a červené. No to nie je ani zďaleka všetko! Je […]

Hemptouch – liečivá sila konope
13. mája 2018

Poznáte silu liečivého konope? Hemptouch vám ju ukáže v podobe svojej 100% prírodnej a vegánskej […]

DIY – ovocný scrub na suché pery
9. januára 2017

Málokto sa v zime, pôsobením nepriaznivého počasia a mrazu, vyhne suchým a popraskaným perám. Doprajme […]

Naj za rok 2018
9. januára 2019

Pozreli sme sa na prírodnú kozmetiku v našom e-shope aj štatistickým očkom a zistili sme […]