Recenzie výrobkov, Zdravie a životný štýl

Chistee – čistiaca sila ukrytá v prírode

CHISTEE je mladá slovenská značka, ktorá vyrába ekologické a zdraviu neškodlivé čistiace prostriedky a koncentráty. Sú šetrné k životnému prostrediu, zdraviu zákazníkov a aj k našej peňaženke. Stavili na kvalitu pred kvantitou, vďaka čomu neponúkajú širokú škálu produktov, ale za to sú vysoko účinné a nahradia množstvo čistiacich prostriedkov, ktoré denne používate.

100% prírodné zloženie

Vo svojich čistiacich výrobkoch používajú len to najlepšie z prírody. Pripravujú a neustále vyvíjajú unikátne čistiace zmesy na báze organických olejov, solí a prírodných ingrediencií.  Všetky prostriedky sú 100% biodegradovateľné a do 28 dní nastane 80% biodegradácie celého produktu. Najväčší vplyv na rozklad má slnečné žiarenie, CO₂ a voda. CHISTEE tak nezaťažuje vaše okolie ani životné prostredie.

 

Základom CHISTEE produktov sú: Cédrový olej, Svetlicový olej, Geránium olej, Škoricový olej, Mandľový olej, Lemongrass olej, Extrakty z cesnaku, Extrakty cukrovej trstiny, Morská soľ, Voda a Esenciálne oleje, ktoré dodávajú konečnému výrobku príjemnú vôňu.

Výnimočná sila čistiach výrobkov CHISTEE

Výnimočný čistiaci účinok

Jedinečným spracovaním prírodných výťažkov vytvorili silu, ktorá účinne odstraňuje nečistoty a baktérie z rôznych typov povrchov a materiálov. Čistenie je tak oveľa ľahšie.

Výnimočný antibakteriálny účinok

Produkty CHISTEE majú silný okamžitý antibakteriálny účinok. Dlhodobo zabraňujú množeniu mikroorganizmov a neumožňujú im tak získať odolnosť voči čistiacemu prostriedku.

Výnimočne zdravé prostredie

S CHISTEE zažijete nový pocit zdravej čistoty. 100% prírodné prostriedky vytvárajú dlhodobo zdravé prostredie bez nežiadúcich nečistôt a baktérií a zároveň pôsobia ako prirodzená pvrchová ochrana materiálov. Sú vhodné aj na čistenie detských hračiek, čo potvrdzuje ich bezpečné zloženie, ktoré neškodí.

Univerzálne čistenie, ktoré šetrí miesto aj peňaženku

 

Menšie množstvo čistiacich prostriedkov má veľa výhod. Ľahšie si v domácnosti odsledujete ich zloženie, spotrebu a ostane vám navyše viac miesta na niečo dôležitejšie. Koncentrát, ktorý značka ponúka, môžete použiť priamo na silné nečistoty alebo efektívne riediť s vodou, čím šetrite množstvo výrobkov a vašu peňaženku. S jedným CHISTEE čistiacim koncentrátom Universal  vyčistíte takmer všetko, čo potrebujete. Ideálny je najmä na všetky typy znečistenia prírodného pôvodu.

Čistenie bez odpadu

Čistiace prostriedky často zanechávajú nežiadúce chemické látky v našom okolí. Všetky produkty CHISTEE sú 100% prírodné , 100% rozložiteľné a svojim obsahom tak nepredstavujú odpad pre životné prostredie. Vďaka svojmu bezpečnému zloženiu sú vhodné aj na čistenie ovocia, či zeleniny. Záťaž pre životné prostredie však môže predstavovať odpad z obalov našich produktov. Odporúčame preto kúpu čistiacich koncentrátov CHISTEE v sklenených vratných obaloch.

Jeden výrobok, množstvo využití

CHISTEE viete použiť takmer všade! Zloženie čistiacich prostriedkov je prispôsobené tak, aby si poradil takmer s každým znečistením.

 • Kúpeľňa
 • Kuchyňa
 • Ručné pranie a do práčky
 • Umývanie riadov
 • Na sklo
 • Rôzne povrchy a materiály
 • Na podlahy
 • Tepovanie
 • Interiér a exteriér auta
 • Umývanie ovocia a zeleniny
 • Umývanie detských hračiek

Na rôzne umývateľné povrchy: nerez, drezy, umývadlá, toalety, vodovodné batérie, drevo, umelá hmota, sklo, obrazovky, kachličky, mramor, keramika, mosadz, meď, rôzne látky a textílie, vlna, hodváb, koberce a sedačky, postele a matrace, parkety, podlahy, linoleum, kamenné podlahy, terasy

Lokálky prístup

Tak ako im zaleží na čistote a zdravom životnom prostredí, záleží im aj na prosperite nášho okolia. CHISTEE je slovenský výrobca prírodných čistiacich prostriedkov a prioritou pre nich je podpora domácich vzťahov a princípov lokálnej ekonomiky. 

 

Zdieľať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *