Súťaže a iné akcie

Mylo na návšteve v Bio-Way

Mylo na návšteve v Bio-Way

Prinášame ti jedinečnú príležitosť osobne spoznať osôbku, ktorá stojí za celým vývojom a výrobou Mylo kozmetiky, ktorú tak zbožňujete! Príde porozprávať, poradiť a potešiť darčekom.


Mylo, kozmetickú značku slovenskej čisto prírodnej a ekologickej kozmetiky, väčšina z Vás už pozná. Tento krát máte k nej bližšie! V priestoroch našej predajne Bio-Way v Banskej Bystrici privítame 16. mája Barborku, zakladateľku Mylo kozmetiky, ktorá Vám príde porozprávať viac o jej výrobkoch, celej filozofii, poskytne odborné poradenstvo a rada zodpovie na všetky zvedavé otázky. Jedinečná príležitosť osobne spoznať osobu, ktorá stojí za celým vývojom a výrobou kozmetiky, ktorú tak zbožňujete. A navyše, každý kto príde, sa môže tešiť na voňavé prekvapko ❤.

Kedy a kde sa koná stretnutie?

Stretnutie sa bude konať 16. mája 2018 (streda), v čase od 18:00 u nás v Bio-Way obchodíku na Hornej 16, v Banskej Bystrici. Zarezervuj si miesto v dostatočnom predstihu, pretože počet miest je obmedzený! Vstupné je, ako vždy, dobrovoľné. Spolu s Barb sa tešíme na každého z Vás ?. Udalosť nájdeš aj na našom Facebook fanpage.

Chceš sa dozvedieť viac o Mylo kozmetike a jej zakladateľke? Prečítaj si rozhovor s Barb TU!

Photo credit: Nora a Jakub Čaprnka.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *