Súťaže a iné akcie

Narodeninová akcia – my oslavujeme, vy dostávate darčeky

Bio-Way oslavuje 3.narodeniny a vy dostávate darčeky, tak ako je to u nás zvykom každý rok! Ak chceš byť aj ty obdarovaný, čítaj ďalej a dozvieš sa ako získať svoj darček.

Kto nás pozná od samého začiatku, ten vie, že na znak vďaky našim zákazníkom, každý rok na naše narodeniny vymyslíme narodeninovú akciu. Prvý rok sa niesol v znamení mydielok Žienka domáca od Mylo, druhý rok to bol balíček plný prírodných prekvapení. Tento rok sme opäť niečo vymysleli a budeme radi, ak vám vyčaríme úsmev na tvári a potešíme vás.

3. narodeniny v znamení DULCIA natural

Áno, tento rok sme sa zamerali na Dulciu, ktorá rozhodne patrí medzi vašich obľúbených slovenských výrobcov a kozmetické špičky v oblasti prírodnej kozmetiky. Zaobstarali sme pre vás niečo, čo my v Bio-Way považujeme za „must have“ v starostlivosti o pleť:

Dulcia Konjaková hubka – prírodná rastlinná hubka, ktorá pleť hĺbkovo čistí, masíruje, prekrvuje, rozjasňuje, zbavuje šupiniek a čiernych bodiek. Viac sa dočítaš TU.

Dulcia Ružoví voda – kvetová voda, ktorá slúži na dočistenie pleti, ozdravenie, osvieženie, tonizáciu, či vyrovnanie pH pokožky. Vhodná na normálnu, suchú, citlivú a zrelú pleť. Viac sa dočítaš TU.

Dulcia Mätová voda – kvetová voda, ktorá slúži na dočistenie pleti, osvieženie, tonizáciu, stiahnutie pórov, či vyrovnanie pH pokožky. Vhodná na normálnu, suchú pleť bez života, na zmiešanú až mastnú a problematickú pleť s rozšírenými pórmi. Viac sa dočítaš TU.

Ako získať darček a čo bude tvoj darček obsahovať?

Už minulý rok sa niesol v znamení spravodlivosti, teda veľkosť darčeka sme prispôsobili veľkosti objednávky, v čom pokračujeme aj tento rok. Obdarovaný bude každý nákup od 15€ a vyššie. Čo však budú jednotlivé balíčky obsahovať?

1.stupeň – objednávky od 15€ po 50€ – obsah darčeka bude tvoriť 1 kvetová voda v objeme 50 ml s rozprašovačom + zľavový kupón na ďalší nákup + 1 vstup do žrebovania o výherný beauty balíček

2.stupeň – objednávky od 51€ a vyššie – obsah darčeka bude tvoriť 1 konjaková hubka + 1 kvetová voda v objeme 50 ml s rozprašovačom + zľavový kód na ďalší nákup + 2x vstup do žrebovania o výherný beauty balíček

Stačí už len nakúpiť v našom e-shope www.bio-way.sk od 26.8. 00:00 do 29.8. 23:59 a do poznámky napísať „Bio-Way 3.narodeniny“ a my tvoju radosť znásobíme o narodeninový darček! Ďakujeme, že ste s nami :-).

Nezabudni nás sledovať na INSTAGRAME a FACEBOOKU a nenechaj si ujsť žiadnu novinku, či akciu!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *