Naša filozofia

Bio-Way je malá slovenská firma, ktorá nevznikla z veľkej vízie a nekonečného rozpočtu, ale z osobného príbehu, ktorý sa majiteľka rozhodla pretaviť do e-shopu s osobným prístupom a dávkou nadšenia. Bio-Way vznikol na základe rozhodnutia jednej mladej študentky a postupne sa rozrastá o ďalších zanietených zamestnancov. Celý príbeh, ako vznikol Bio-Way, sa dočítaš TU.

Čím je však náš koncept iný alebo výnimočný? Pre niekoho možno ničím a pre niekoho našou myšlienkou osobného prístupu, osobného poradentsva, verejného vystupovania osôb, ktoré stoja za Bio-Way, podporou slovenských lokálnych značiek, ekologického a zároveň milého balenia s osobným poďakovaním. Každého zákazníka si vážime a nikdy ho neberieme ako samozrejmosť. K svojej práci pristupujeme zodpovedne, s veľkou dávkou motivácie a s radosťou. Záleží nám, aby sa zákazník cítil v našom online obchode príjemne, aby u nás našiel poctivú prírodnú kozmetiku s čistým a férovým zložením. Rovnako nám záleží aj na našej prírode a preto dbáme nie len na jednotlivé produkty a ich zloženie, ale aj na obaly daných produktov, aby boli v súlade s ekológiou. Máme obrovskú radosť, že na slovensku existuje množstvo značiek kvalitnej a poctivej prírodnej kozmetiky, za ktorou nestoja korporátne firmy, ale šikovní Slováci. A my sme tu preto, aby sme ich podporili a rozšírili ich produkty ďalej medzi ľudí :-).

Veríme, že aj prostredníctvom sociálnych sietí dokážeme ľudí inšpirovať k zmene, starať sa o seba zdravo, nezaťažovať prírodu a podporovať lokálnu výrobu. Teší nás spokojnosť našich zákazníkov, milé spätné väzby, či všetky zvedavé otázky. Vďaka nim sa posúvame ďalej a rastieme. Ďakujeme, že môžeme robiť to, čo nás tak nesmierne baví!

Čo pre nás v Bio-Way znamená pojem prírodná kozmetika?

Prírodná kozmetika je posledné roky najhorúcejšou témou – pre niekoho len trendom a pre niekoho životným štýlom.

Prírodná kozmetika pre nás neznamená “stop chémii”, nakoľko samotná príroda je založená na chemických reakciách a teda sama o sebe je “chémia”. Prírodná kozmetika je pre nás cesta, životný štýl, špecifický typ starostlivosti o zdravie našej pokožky. Prírodná kozmetika podľa nás ide ruka v ruke s ekológiou, ktorá zohráva rolu už v samotnom pestovaní a spracovaní jednotlivých ingrediencií. Ekológia zároveň predstavuje pôvod jednotlivých ingrediencií a obaly, v ktorých je kozmetika balená. Prírodná kozmetika je vášeň pre tých, ktorí veria samotnej prírode :-). Prírodnej kozmetike treba rozumieť. V spojení s novodobými technológiami a poznatkami vieme aj z prírodnej kozmetiky vytvoriť účinný a kvalitný produkt, ktorý nahradí účinky práve toho syntetického. Je to cesta, ktorú si musí nájsť každý sám.

Prírodná kozmetika je pre nás akýsi rešpekt k našej prírode, ktorá nám samotná ponúka množstvo darov, ktoré vieme zúžitkovať vo svoj prospech, napríklad vo svete krásy a starostlivosti o pokožku, či vlasy. Zároveň nezabúdame na individualitu ľudí okolo nás, na to, že nie na každého platí rovnaké pravidlo a nie každému vyhovuje to isté. Preto rešpektujeme každého a z prírodnej kozmetiky netvoríme dogmu, iba spoločnú cestu.