Ďakujeme, že zotrvaním na stránke súhlasíte s používaním cookies.

O mne

Ahoj, volám sa Zuzka a mám to tu celé „pod palcom“ 🙂

Som mladá baba, bývalá študentka psychológie, ktorá sa rozhodla vydať sa za svojim snom. Prispieť k zdravšiemu svetu a ukázať, že príroda sa stará najlepšie ;-).

Pýtaš sa ako to vlastne celé začalo? Rada ti odpoviem…

Ako sa vraví: „všetko zlé je na niečo dobré“. A rovnako to bolo aj v mojom prípade. Puberte už dávno odzvonilo, no napriek tomu ma po dvadsiatke začala trápiť aknózna pleť. Z ničoho nič, zo dňa na deň… Keď to už naberalo závratný smer, bez cesty späť k pôvodnej takmer bezproblémovej pleti, začala som „googliť“. Prvé pokusy ma stáli nemalo peňazí- komerčné výrobky sľubujúce zázračné vyliečenie nepríjemného akné, laser, rôzne krémiky, mastičky,…. Po vyčerpaní všetkých možných aj nemožných pokusov som sa začala pozerať na môj problém celostne.

Múdre články, rôzne výskumy, či dokumenty ma naviedli na alternatívnu cestu, na cestu späť k prírode, z ktorej sme stvorení. Nasledovala zmena stravovania, počúvala som svoje telo, čo potrebuje, čo mu škodí.. Dočítala som sa, že naša pokožka sa správa ako huba a nasáva všetko čo na ňu dáme. To ma naviedlo na cestu ďalších pokusov. Tento krát išlo o zorientovanie sa vo svete prírodnej, certifikovanej a bio kozmetiky, vzdelávala som sa v tom, ako sa nenechať oklamať len klamným názvom a premysleným marketingom. Postupne som komerčnú kozmetiku vymieňala za prírodnú s minimalistickým a poctivým zložením. A dnes? Dnes si neviem predstaviť, že by sa o moju pokožku nestarala príroda! Kto vyskúšal, vie o čom hovorím 😉

Je to radosť každé ráno a každý večer dopriať pleti to, čo naozaj potrebuje. Moja pleť ešte stále nie je dokonalá a veľa krát odráža to v akom som rozpoložení a ako sa cítim, no vždy je oveľa krajšia vďaka pokladom z prírody. A preto vkladám do tohto e-shopu kúsok seba, svoje presvedčenie, svoje skúsenosti, radosť z práce a veľkú motiváciu. Milujem to, čo robím a verím, že to pocíti každý z vás v podobe svojho voňavého balíčka.

PS: „Nikdy nezabúdaj, že aj TY si dokonalé dielo prírody!“

S láskou, Zuzka.