truck

Doprava zdarma

pri nákupe nad 55€

leaves

Poctivé prírodné

zloženie produktov

hours

Rýchle vybavenie

objednávky

CHISTEE je mladá slovenská značka, ktorá vyrába ekologické a zdraviu neškodlivé čistiace prostriedky a koncentráty. Sú šetrné k životnému prostrediu, zdraviu zákazníkov a aj k našej peňaženke. Stavili na kvalitu pred kvantitou, vďaka čomu neponúkajú širokú škálu produktov, ale za to sú vysoko účinné a nahradia množstvo čistiacich prostriedkov, ktoré denne používate.

Ponúkajú prostriedok na riady, univerzálny čistič v spreji a koncentráty, z ktorých si vyrobíte vlastný univerzálny čistič, ktorý si poradí s takmer každou nečistotou vo vašej domácnosti. Šetríte tak množstvo produktov, miesto v kúpeľni a váš rozpočet. Stavili na tri vône a to Citrus, Mint a Levanduľa, aby bol pôžitok z čistiacich prostriedkov ešte väčší.

Zloženie je 100% prírodné, bezpečné a biodegradovateľné. Vo svojich čistiacich výrobkoch používajú len to najlepšie z prírody. Pripravujú a neustále vyvíjajú unikátne čistiace zmesy na báze organických olejov, solí a prírodných ingrediencií. Sú vhodné aj na čistenie detských hračiek, či ovocia a zeleniny. To len potvrdzuje maximálnu bezpečnosť zloženia ich produktov. Viac o značke sa dočítate v našom článku TU!

Najpredávanejší tovar
FILTROVAŤ PRODUKTY
Počet produktov na stranu 16 32 64