truck

Doprava zdarma

pri nákupe nad 55€

leaves

Poctivé prírodné

zloženie produktov

hours

Rýchle vybavenie

objednávky

Predstavujeme Ti sériu prírodných zubných kefiek CURANATURA. Ide o slovenskú firmu, ktorá nesie nápad a zároveň dizajn týchto kefiek. Ide o jedinečný výrobok na Slovenskom trhu, teda zubné kefky v kombinácii so zdravými vlastnosťami a s ohľadom na ekológiu.

Kefky CURANATURA, ako jedny z mála kefiek na trhu, spĺňajú všetky štandardy stanovené Svetovým Sympóziom dentálnej hygieny pre zdravú a vyhovujúcu zubnú kefku, sú vyrobené bez použitia zbytočných plastov – bez ftalátov a BPA. Na odborné rady dentálnych hygienikov je kefka osadená mäkkými jemnými štetinkami, ktoré sú šetrné k Tvojim zubom aj ďasnám.

Zároveň je to tá najlepšia voľba pre životné prostredie. Zubné kefky CURANATURA sú 100% BIOLOGICKY ROZLOŽITEĽNÉ, balené sú v recyklovanom papieri, čo znamená, že po výrobku nezostáva žiadny dlhodobý odpad a to sa našej planéte páči tiež! Pri dizajnovaní a výrobe vždy hľadia na kvalitu, a preto je rúčka vyrobená z kvalitného prírodného materiálu – tepelne upravený bambus – pestovaný bez pesticídov zbieraný s ohľadom na dlhodobo udržateľnú produkciu.

Najpredávanejší tovar
FILTROVAŤ PRODUKTY
Počet produktov na stranu 16 32 64