truck

Doprava zdarma

pri nákupe nad 55€

leaves

Poctivé prírodné

zloženie produktov

hours

Rýchle vybavenie

objednávky

Jack N‘ Jill vytvorili manželia Justin a Rachel z Austrálie, ktorí sa po narodení svojho prvého dieťaťa rozhodli používať len kozmetiku, ktorá nebude škodiť, či dráždiť citlivú detskú pokožku. Práve to ich priviedlo k vytvoreniu vlastnej značky čistej prírodnej kozmetiky pre tých najmenších. Začali detskou zubnou pastou, ktorá je bezpečná aj po jej prehltnutí, teda je jedlá. Neskôr svoje portfólio rozšírili o iné produkty v starostlivosti pre detičky. Stavili na prírodu a ekológiu. Jack N´Jill je spoločnosť ohľaduplná voči prírode. Balenia produktov sú navrhnuté tak, aby boli minimalistické, kartón je z recyklovateľného papiera a okienko zo 100% kukuričného škrobu.

Zubná pasta Jack N‘ Jill je pre deti 100% bezpečná – obzvlášť s ohľadom na to, že deti pastu často prehĺtajú. Je dostupná v 5 príchutiach, ktoré sú v certifikovanej organickej kvalite, ako aj nechtík lekársky pre upokojenie ďasien. Spoločnosť EWG´s označila zubné pasty Jack N’Jill za najbezpečnejšie detské zubné pasty, neobsahujúce žiadne chemikálie. Spoločnosť EWG´s je jednou z najväčších spoločností na svete, ktoré informujú o bezpečnosti produktov. V ich databáze sa nachádza viac než 69 000 položiek a každý mesiac navštívi ich stránku takmer milión ľudí.

Okrem zubnej pasty Justin a Rachel navrhli a vyrobili prvé detské zubné kefky z kukuričného škrobu, rad silikónových kefiek pre starostlivosť od prvého zúbka, ktoré sú vyrobené zo vzácneho lekárskeho a potravinárskeho silikónu, poháriky z bambusových a ryžových pliev a vrecúško zo 100% prírodnej bavlny. Balenia produktov sú navrhnuté tak, aby boli minimalistické, recyklovateľné a bez BPA.

Najpredávanejší tovar
FILTROVAŤ PRODUKTY
Počet produktov na stranu 16 32 64

Jack N’ Jill BIO zubná kefka “Zajko”

4.50 s DPH

Jack N’ Jill Pohárik “Hrošík”

7.50 s DPH

Jack N’ Jill Pohárik “Zajko”

7.50 s DPH

Jack N´ Jill Detské vrecúško

6.50 s DPH

Jack N’ Jill – Silikónová kefka pre najmenších

5.30 s DPH

Jack N´ Jill Silikónová zubná kefka na prst

5.30 s DPH

Jack N´ Jill Kefka na zuby a ďasná

3.60 s DPH

Jack N´ Jill Sprchový gél & šampón “Simplicity” 300ml

12.50 s DPH

Jack N´ Jill Sprchový gél & šampón „Serenity“ 300ml

12.50 s DPH

Jack n´ Jill Vrecúško na zúbok “Hrošík”

7.50 5.99 s DPH

Jack n´ Jill Vrecúško na zúbok “Zajko”

7.50 5.99 s DPH

Jack N’ Jill BIO zubná kefka “Koala”

4.50 s DPH

Jack N’ Jill BIO zubná kefka “Dino”

4.50 s DPH

Jack N’ Jill BIO zubná kefka “Hrošík”

4.50 s DPH

Jack N´ Jill Sprchový gél & šampón „Sweetness“ 300ml

12.50 s DPH