MOŽNOSŤ PLATBY

Spôsob úhrady si kupujúci zadáva v procese realizácie objednávky. Platba objednaného tovaru je možná týmito spôsobmi:

  • Platba formou dobierky 0.99€ s DPH – kupujúci za tovar zaplatí až pri prevzatí tovaru na pobočke Zasielkovne, Slovenskej pošte alebo u kuriéra
  • Online platba kartou cez platobnú bránu 0.00€ – bezpečná a rýchla forma platby za objednávku. Card pay, Sporo pay, Tatra pay, Evub. Pri storno objednávke a teda storno platbe účtujeme poplatok vo výške 0.99€
  • Platba vopred na náš bankový účet 0.00€– po potvrdení objednávky má kupujúci prístup k údajom na zrealizovanie platby, zároveň mu tieto údaje budú poskytnuté v súhrnnej objednávke odoslanej prostredníctvom e-mailovej adresy. Platbu je potrebné zrealizovať do 7 kalendárnych dní od uskutočnenia objednávky. Nevyhnutnou súčasťou realizácie platby je zadanie variabilného symbolu v podobe čísla objednávky kupujúceho. Až po obdržaní platby na náš bankový účet bude možné objednávku vyexpedovať.

Bankové spojenie:

Banka: Tatra banka a.s.

Majiteľ účtu: Bio-Way SK s.r.o.

Číslo účtu: 2944065441/1100

IBAN: SK22 1100 0000 0029 4406 5441

BIC/SWIFT: TATRSKBX

Variabilný symbol: číslo objednávky

MOŽNOSŤ DOPRAVY

Spôsob dopravy si kupujúci zadáva v procese realizácie objednávky. V cene dopravy sú už zahrnuté aj balné náklady. Doručenie objednaného tovaru je možné týmito spôsobmi:

Slovensko:

  • Prostredníctvom Zásielkovne 2.20€ s DPH. Dodanie tovaru je do 2 pracovných dní od potvrdzujúceho e-mailu o odoslaní zásielky. Kupujúci si tovar vyzdvihne na výdajnom mieste Zásielkovne, ktoré si vybral v procese objednávky. Možnosť platby aj na dobierku. Chceš si overiť, či je v tvojom meste výdajné miesto Zásielkovne? Klikni TU.
  • Prostredníctvom GLS kuriérskej služby 3.80€ s DPH. Dodanie tovaru je nasledujúci pracovný deň od potvrdzujúceho e-mailu o odoslaní zásielky (okrem Vianoc – doba sa predlžuje na 2 pracovné dni). Možnosť platby aj na dobierku.
  • Pri nákupe nad 55€ s DPH doprava ZDARMA prostredníctvom GLS kuriéra alebo Zásielkovne. Spôsob dopravy zdarma si kupujúci zadáva v procese objednávky.

Česká republika:

  • Prostredníctvom DPD kuriérskej služby 4.90€ s DPH. Dodanie tovaru do 2 pracovných dní od potvrdzujúceho e-mailu o odoslaní zásielky. Platba za tovar je možná iba vopred na náš bankový účet – tovar bude odoslaný až po pripísaní sumy na účet.
  • Prostredníctvom Zásielkovne 3,50 s DPH. Dodanie tovaru je do 2 pracovných dní od potvrdzujúceho e-mailu o odoslaní zásielky. Kupujúci si tovar vyzdvihne na výdajnom mieste Zásielkovne, ktoré si vybral v procese objednávky- tovar bude odoslaný až po pripísaní sumy na účet. Chceš si overiť, či je v tvojom meste výdajné miesto Zásielkovne? Klikni TU.

Zahraničie:

  • Možnosť doručenia aj do zahraničia: Po dohode – Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky. Kontakt nájdete TU.